112161
HANS J WEGNER "MATBORD"

Teak och bok, sabelfomade ben med mässingsstag. Brännstämplat: ANDR. TUCK DESIGN: HANS J. WEGNER MADE IN DENMARK, skiva kraftigt slitage, rep.objekt (se bilder), H.72, L.160, B.85 cm. (vån1)

Klubbat pris

3200 kr