112161
HANS J WEGNER "MATBORD"
Teak och bok, sabelfomade ben med mässingsstag. Brännstämplat: ANDR. TUCK DESIGN: HANS J. WEGNER MADE IN DENMARK, skiva kraftigt slitage, rep.objekt (se bilder), H.72, L.160, B.85 cm. (vån1)
HANS J WEGNER "MATBORD"
Klubbat pris
3200 kr
2 | 2024-04-24 18:16:00 | 3200 |
6 | 2024-04-28 16:42:42 | 3100 |
6 | 2024-04-28 16:41:29 | 2900 |
6 | 2024-04-28 16:41:11 | 2700 |
6 | 2024-04-28 16:40:54 | 2500 |
6 | 2024-04-28 16:40:34 | 2300 |
6 | 2024-04-28 16:40:04 | 2100 |
2 | 2024-04-22 20:22:15 | 2000 |
5 | 2024-04-23 19:17:57 | 2000 |
5 | 2024-04-23 19:17:55 | 1800 |
5 | 2024-04-23 19:17:54 | 1600 |
4 | 2024-04-23 12:10:04 | 1400 |
2 | 2024-04-22 20:05:49 | 1000 |
3 | 2024-04-22 20:03:34 | 600 |
2 | 2024-04-22 20:02:49 | 60 |
1 | 2024-04-22 13:32:19 | 50 |